Mevlani bëhet bashkë me artistin e njohur për këngën e re

By

Mevlan Shaba u bë më i njohur pas hyrjes së tij në ‘Për’puthen’.

Ai merret me muzikë dhe ka shumë këngë të lansuara në YouTube. E fundit është ‘Love story’ që arriti afēr 6 milionë klikime.

Por, Mevlani nuk e ka ndërmend të ndalet.

Së fundmi ai ka njoftuar se u bë bashkë me Sabianin në projektin e ri i cili vjen së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm