Dy duete së shpejti vijnë nga Ronela Hajati

By

Ronela Hajati ka njoftuar se shumë shpejt i sjell dy projekte të reja.

Ajo poashtu zbuloi se projektet janë bashkëpunime dhe tha se ato i dashuron kur i dëgjon.

Artistja nuk ka treguar emrat me të cilët ka punuar megjithatë fansat e saj mezi po presin.

Më poshtë mund ta shihni postimin e saj të cilin e ka bërë në Instagram.

Artikuj të ngjashëm