Brenda shtëpisë luksoze të Kim Kardashian (FOTO)

By

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë hapur dyert e rezidencës së tyre moderne të Los Anxhelosit, duke iu dhënë fansave një pamje intime brenda shtëpisë së konceptit të pabesueshëm.

Duke mbuluar Arkitektonikën Digest, edicionin e së cilës ata e mbulojnë, të dy ndajnë foto të pasurive të tyre minimiste Hidden Hills, për të cilat ata shpenzuan miliona dollarë, dhe katër vjet, duke u shndërruar në shtëpinë e tyre të ëndrrave.

Pasi shikuan së pari pronën 20 milionë dollarëshe në një shëtitje me në 2013, ata u nisën për rinovime totale, duke lëvizur përfundimisht pas katër vjetësh më vonë, në 2017-ën.

Një nga ndryshimet që ata bënë ishte të gërmojnë dy pishinat tashmë idilike në pronë dhe të vendosen në një pishinë të madhe të re, me një kosto të vlerësuar prej 50,000 dollarë.

Artikuj të ngjashëm