Lajm i mirë për fansat e Zaimina Vasjarit

By

Zaimina Vasjari i ka munguar industrisë së muzikës me prurje të reja!

Për disa vite ajo nuk solli një projekt të ri muzikor, duke lënë të etur fansat e saj për këngë të reja dhe duke pritur me padurim rikthimin e saj.

Mirëpo, gjithë kësaj pritjeje i erdhi fundit me projektin “Vetes”.

Por më nuk duhet të presim sërish shumë kohë, pasiqë këngëtarja i është përveshur punës për një këngë të re.

Vasjari ka vendosur të punoj sërish me Irkenc Hykën për këtë prurje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm