Jo më beqare! Kush i ka marrë zemrën Blerona Zeqirit?

By

Prezantuesja e njohur Blerona Zeqiri ishte këtë javë protagoniste e rubrikës “5 data” në emisionin Prive.

Ajo ndau momente të shënuara nga jeta e saj në faza të ndryshme, përgjatë harkut kohor të 12 viteve të fundit.

E data më e freskët dhe me gjasë jo e fundit nga rëndësia lidhej me pjesën personale të prezantueses.

Ajo zgjodhi të flasë për një foto në festimet e Vitit të Ri duke pranuar tërthorazi lidhjen e dashurisë.

Blerona nuk është më beqare por lumturisht krah një mashkulli që e plotëson. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm