“Kam me të demasku”, Adri me paralajmërim për Bucin (VIDEO)

By

Buci ka biseduar me Edonën, Ilirjanën dhe Adrin se kush mundet të flasë keq për të prej banorëve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Buci i përmendi disa emra të banorëve por nuk mundi ta gjejë se kush kishte folur keq për të.

Derisa e bënin këtë diskutim, atij Adri i tha se nga e marta e ka një mision që ka të bëjë me Bucin.

“Do të të demaskojë, do t’i përmendi gjërat që i ke thënë para dy muajve e që nuk dolën të vërteta”, ka thënë Adri./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm