“Kurrë në jetë mos ma bë me gisht”, ashpërsohet debati mes Ganiu dhe Bleros

By

Debati mes Bleros dhe Ganisë është ashpërsuar, pasi ai i tha këtj të fundit se “të zbërthej dhe të bëjë me fol me vete”.

Ndërsa, Gania iu përgjigj duke i thënë “kurrë në jetë mos të bëjë vaki të ma bësh me gisht më”.

“Visar Dermaku të interesoi se kush është. Visar Dermaku është një djalë me plot krenari dhe me karakter të fortë”, tha Gania, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa, Blero iu kundërpërgjigj duke i thënë se “ti i ke harxhu kartat o Visar, ti e ke harxhu ajrin tënd, të njoh prej jashtë dhe e di kush je”.

Artikuj të ngjashëm