Kur të mblidheni me shoqëri këtë lojë duhet ta luani patjetër

By

Së fundmi moderatorja Liberta Spahiu publikoi vlogun e saj të pushimeve këtë vit.

Përvec se na prezantoi disa destinacione të bukura nën shoqërinë e mikut të saj gazetarit e moderatorit Alaudin Hamiti, Liberta na bëri të qeshim edhe me disa lojëra e aventura.

Nj nga lojërat që duhet të luani me shoqërinë tuaj, është padyshim ‘loja me buzë’.

Duhet të përzgjidhni disa foto të të famshmëve dhe të fokusoni vetëm buzët, ku tjetri duhet të gjejë se cili personash është.

Mund të duket e thjeshtë, por nuk është, sepse nuk na rastis të shohim vetëm buzët e dikujt, zakonisht një pamje e mbajmë mend si të plotë.

Ndiqni më poshtë lojën me buzës që bënë Alaudini dhe Liberta.

Spolier: Liberta humb dhe duhet të mbajë dënimin!

Artikuj të ngjashëm