Kur Tayna lodhet! Këngëtarja publikon videon nga një moment privat gjatë xhirimeve

By

Aq e kërkuar është bërë kohët e fundit, sa i duhet të jetë ngado!

Këngëtarja Tayna, ka shumë koncerte e incizime në studio e xhirime klipesh saqë i duhet të rrijë 24 orë zgjuar që t’i mbërrijë të gjitha!

Madje ajo lodhet aq shumë, sa në setin e xhirimeve s’bon as edhe një zë, përveç se gjen prehje në karrigen që i është siguruar në skenë.

“Disponimi: 24h – 4 shoës edhe dy klipe qe vazhdun 4 dite, po n’fund ja vlen gjithçka kur mundohesh m’i argtu njerzt qe t’dojn edhe merr lavdata. Jom shume e lumtur edhe krenare për krejt. Nisi nga duke kënduar këngët e artistëve të tjerë dhe tani jemi këtu”, ka shkruar rep këngëtarja në provilin e saj në Instëgram, duke ndarë edhe nëj video nga një moment privat gjatë xhirimeve.

Artikuj të ngjashëm