Bebe Rexha pjesë e një super projekti kinematografik!

By

Ka pak ditë që ka lançuar këngën ‘Meant to be’ e cila është në arritje nga minuti në minutë. Por vitin duket se po e përmbyll në një mënyrë edhe më masive.

Me 22 dhjetor publikohet filmi i Ëill Smith ‘Bright’ që është e drejtë e NetFlix, por në të do ta dëgjojmë edhe Bebe Rexhën.

Artistja shqiptarë këndon në kolonën zanore me titullin ‘Home’ së bashku me Machine Gun Kelly dhe X Ambassadors.

‘Home’ duket se do të ketë edhe videoklip pas premierës së filmit në disa kinema të zgjedhura./Prive.al

Artikuj të ngjashëm