Kur Marina Vjollca gatuan darkën, duket shumë e shijshme (FOTO)

By

Getoar Selimi, reperi i njohur kosovar që është i martuar me moderatoren Marina Vjollca, e ka dëshmuar plot herë se di të gatuajë dhe e bën darkën për gruan e tij.

Por edhe Marina qenka një “shefe kuzhine” dhe këtë e tregoi përmes profilit të saj në Instagram.

Moderatorja që tani për tani nuk ka asnjë projekt televiziv nën udhëheqje, po bën pushimet e po qëndron në shtëpi.

Ajo ka gatuar darkën për veten e bashkëshortin, e si recetë ka zgjedhur pasta që në shikim të parë duken të jenë boloneze.

Na e jep recetën moj Marina!!!!

Artikuj të ngjashëm