Antonela debuton në biznes, fusha që zgjodhi është kjo!

By

Nuk ka ‘shpëtuar’ as Antonela.

Ish-konkurentja e “Përputhen” është joshur nga idea që të nisë një biznes të saj, me gjasë sa “hekuri është ende i nxehtë” e rrjedhimisht vëmendja dhe fama.

View this post on Instagram

A post shared by ANTONELA BERISHA (@antonelathereal)

Bukuroshja ka vendosur të lundrojë në ujërat e pasionit të kahmotshëm – modës.

Ajo ka debutuar sot me linjën e saj të veshjeve.

Siç shkruhet në faqe, produktet janë të prodhuara në Itali dhe e para që ia ka bërë “sefte” është autorja e programit “Përputhen” Olsa Muhameti, për të cilën Antonela ka respekt të madh.

Suksese! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm