Kur Majk e Majlinda i bënin “follow” njëri tjetrit (FOTO)

By

Historia e tyre e dashurisë ka lindur në shtator të vitit 2016-të.

Që atëherë ka pasur shumë ngjarje brenda çiftit, ndarje, thashetheme e shumë drama që në fund u kurorëzuan me një bekim.

Atyre iu lindi një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Roan dhe për të cilin ndajnë tani dashurinë më të madhe.

Çifti dikur ndiqnin njëri tjetrin në Instagram, ndërsa tani kanë larguar ato kontakte në rrjetet sociale po ata, janë parë goxha shpesh nën shoqërinë e njëri tjetrit kohëve të fundit, gjë që të bën të mendosh drejt ribashkimit të tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm