A është Afrona xheloze në Bleron ?!

By

Një postim i Afrona Dikës në Instagram ka ngjallur diskutim mes saj dhe Bleros përmes komenteve.

Bukuroshja pasi ka ndarë një thënie që flet për xhelozinë e femrave ka pasuar me reagim të Bleros të cilit i duket qesharak fakti që Afrona pohon se nuk është xheloze.

Ti nuk je xheloze ? Atëherë pse te ka shku mendja ne këtë thënie ? Ke mujt me postu ckado tjetër përvec xhelozisë’ – ka thënë këngëtari.

‘Kot!!! Me pelqej thenia. Dhee mjaft me… Ti e din shum mire sa “xheloze” jam une 50%’ – ishte replika e Afronës.

Ku ka dashuri ka xhelozi thonë fjalët … /Prive.al/

Screenshot_2015-11-25-13-53-09

Artikuj të ngjashëm