Kur këngëtarja shqiptare me famë botërore, krenohet me origjinën e saj! (VIDEO)

By

Eshtë kjo këngëtarja Blerta Rexha, ose ndryshe e njohur edhe si Bebe Rexha, shqiptarja që tashmë lirisht mund të themi se është shëndrruar në një emër mjaft i njohur i industrisë muzikore ndërkombëtare.

Ajo së fundmi është duke qëndruar në shtetet aziatike ku edhe po mban një sërë koncertesh, para një numri të madh të fansave që kjo e fundit i ka në atë pjesë të botës.

E ajo cka mund të vërejmë nga kjo artiste është se ajo është shumë aktive nëpër rrjetet e saja sociale, ku vazhdimisht ndanë me fansat e saj detaje nga jeta e saj jashtë skenës.

E sot ajo ka postuar diqka, ku Bebe tregon shumë haptazi se sa shumë është krenare për origjinën e saj shqiptare.Ajo mes tjerash bënë shqiponjën me duar, si dhe shprehet se në një intervistë që është gati për ta realizuar do të flasë pikërisht për shqiptarët./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm