Dy legjendat bashkë: Imazhi i parë nga filmi i Di Caprios e Brad Pitt

By

Për adhuruesit e filmit, bashkimi i këtyre tre emrave, është një lajm fantastik.

Leonardo Dicaprio e Brad Pitt, do të luajnë së bashku në një film me regji të të famshmit Quentin Tarantino.

Dhe nga seti i xhirimeve është Di Caprio ai që ka ndarë me ndjekësit imazhin e parë të filmit “Once Upon a Time Hollyëood”.

“Pamja e parë”, ka shkruar Leonardo në Profilin e tij në Instagaram, duke publikuar fotografi me kolegun Brad Pitt.

Filmi i Tarantinos flet për një aktor dhe për dublerin e tij, të cilët vazhdojnë rrugëtimin në përpjekje për të bërë emër në industrinë e filmit, në fund të viteve të 60-ta në Los Angeles.

Në film, po ashtu luajnë emra të famshëm si Margot RobbieTimothy OlyphantAl PacinoBurt ReynoldsDamian LeëisLuke PerryDakota Fanning, dhe të tjerë.

E filmi, premierën do ta ketë në teatro me 9-të gusht të vitit 2019-të. /Prive.al

leonardo dicaprio brad pitt once upon a time hollywood 014108295

 

Artikuj të ngjashëm