Elhaida Dani komenton performancën e shumëpërfolur të Bradley Cooper dhe Lady Gaga ‘s (VIDEO)

By

Performanca e Lady Gaga’s dhe Bradley Cooper me këngën “Shalloë” nga filmi “A Star Is Born” në natën e ndarjes së çmimeve Oskar, u stërkomentua nga mediat por edhe nga njerëzit.

Kimia e tyre në natën e madhe, bëri që shumë të mendojnë se midis tyre ka diçka edhe pse aktori është i lidhur tash e një kohë me modelen Irina Shayk e cila e duartrokiti atë pas përfundimit.

Ndryshe me këtë, po mendon këngëtarja shqiptare Elhaida Dani.

Ajo postoi një pjesë të shkurtër nga performanca e tyre, në Instagram dhe shkroi:

“Nuk e di sa here e kam pare kete performance. 
Dhe e them me plot bindje, kjo eshte ajo ndjesia qe dua te ndjej te gjitha heret qe jam ne skene, kjo eshte ajo energjia qe dua ne jeten time. 
Pa kompromise !
MAGJIKE”.

Po ju si e komentoni kiminë e tyre?/Prive.al

https://www.instagram.com/p/BuWyO6KFZMh/

Artikuj të ngjashëm