Jonida dhe Besniku bashkë në projektin e ri (VIDEO)

By

Karantina dhe muajt e fundit të pritjes së ëmbël duket se nuk po e ndalin Jonida Vokshin.

Aktorja e njohur shumë shpejt do të sjellë një projekt të ri bashkë me bashkëshortin, Besnikun.

Pak nga kjo nismë e re, ata kanë ndarë përmes rrjeteve sociale me promo paralajmëruese.

Nga çfarë lihet të kuptohet nga insertet ‘këndi i Jonidës’ do të bazohet në situata mes çiftit ku si gjithmonë, gruaja ka përherë të drejtë!

Për të kuptuar më shumë nga ky projekt i aktorëve na mbetet të presim deri të Premten kur do jetë premiera në platformën Gjirafa me të cilën Jonida është e angazhuar tash e një kohë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm