A i bënë dhuratë Tunës e Patrisit, Nora dhe Roberti?!

By

Pa dyshim, tashmë janë familja më e komentuar në shoubizin shqiptar.

Berishët, që për nuse kanë tashmë dy prej këngëtareve më të sukesshme, Nora Istrefi dhe Tuna Sejdi me çdo lëvizje të tyre po krijojnë lajm.

E ardhja në jetë e Tianit, djalit të Tunës dhe Patrisit ishte një burim i thashethemeve para dhe pas lindjes.

Fillimisht, u komentua shumë relacioni i dy kunatave dhe mungesa e Norës në festën e Tunës teksa edhe urimet u konsideruan si të ftohta.

Por cila është e vërteta?! Çfarë emocione ka në familjen Berisha pas ardhjes në jetë të Tianit?! A i bënë dhuratën e tyre Nora dhe Roberti çiftit në fjalë?!

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm