Historia e Kallashit, e mbani në mend si numëronte paratë para kamerës? (VIDEO)

By

Në vitin 2014-të, emisioni Prive në Klan Kosova, hasi në një personazh shumë interesant që jetonte e vepronte në afërsi të Prizrenit.

Valltarja e njohur me nofkën Kallashi, ishte e famshme për atë zonë dhe jeta e saj i ngjante atyre personazheve të filmave – me shumë para e tejet interesante.

Para katër vitesh, Prive solli një kronikë për Donjeta Kosumin e cila tani është ndër vajzat më të famshme të shoubizit.

E mbani mend këtë kronikë që mbetet ndër më të klikuarat ndonjëherë?

Artikuj të ngjashëm