Besniku sapo na ëmbëlsoi ditën me urimin për djalin e tij

By

Këngëtari Besnik Qaka, vitin që lamë pas u bë baba për herë të dytë.

Nga martesa me Lolita Begollin, atij i erdhi në jetë një djalë i cili mbanë emrin Jan dhe katër vite më parë ata fituan për herë të parë epitetin prindër me vajzën e tyre Una.

Sot djali i tyre feston 1 vjetorin e lindjes dhe në këtë datë të veçantë nuk kishte se si të mungonte një urim publik nga këngëtari.

Përmes një postimi të ndarë në Instagram, Besniku u shpreh:

“Gëzuar ditëlindjen e parë ylli i babit! Jan të uroj shëndet, e gjitha të mirat e kësaj bote”.

Shumë urime! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm