Kur do të rikthehet Anxhelina në muzikë? (VIDEO)

By

Nuk ka qenë shumë aktive në skenën muzikore mirëpo me ato pak prurje ajo ka fituar popullaritet të madh Anxhelina Hadërgjonajt.

Ajo tashmë e sa kohë është zhvendosur dhe jeton në Amerikë, dhe atje ka realizuar disa projekte të reja muzikore.

Se për çfarë bëhet fjalë ndiqni videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm