A i ka kaluar koha, Ingridit?! (Video)

By

Ingrid Gjoni është një nga personazhet publike që vazhdon të jetë në qendër të medies pavarësisht faktit se ka mbi një dekadë në tregun tonë muzikor.

Këngëtarja e cila aktualisht është në programin e vallëzimit ‘Dance Ëith Me’ është mjaft produktive me projekte muzikore.

Madje pas gjithë këtyre viteve në treg e konsideron fat faktin se publiku akoma e pëlqen muzikën e saj pasiqë sipas Gjonit këngëtaret janë senzacion 2-3 vera dhe pastaj veniten.

Po ashtu Ingridi ka treguar që do vij në bashkëpunim me Kastro Zizon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm