Këngëtarja shqiptare shtrihet në spital (FOTO)

By

Këngëtarja shqiptare, shumë simpatike, është shtruar në spital.

Bëhet fjalë për Krusitën – artisten e cila rrëmbeu zemrat e publikut shqiptar vitin e kaluar, me prezantimin e saj në Kënga Magjike.

Artistja postoi një fotografi në instastory ku shihet duke marrë serum dhe mbi të cilën ka shkruar: “Edhe më than do ftohesh po smora vesh”.

Ajo konkurroi me këngën e realizuar nga Threedots “Akull” dhe doli më një çmim nga festivali.

I urojmë shërim të shpejtë Krusitës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm