Arilena po vjen në bashkëpunim me Gjon’s Tears – zbuloni detajet (VIDEO)

By

Arilena Ara është gati të lansojë albumin e saj të ri, dhe një nga bashkëpunimet përfshin përfaqësuesin e Zvicrës në Eurovizion, Gjon’s Tears.

Materali i përgatitur në videon e mëposhtme ua sjell të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm