Alban Ramosaj në Barcelonë: Kush po e shoqëron?!

By

Këngëtari Alban Ramosaj është në përgatitje të tre këngëve të tjera të cilat do të përbëjnë një cikël dhe do të jenë të lidhura me njëra-tjetrën.

Por, para saj ka vendosur të bëj diçka tjetër të niset në udhëtim.

Shëtitje në Paris- kshtu… Barcelonë. ?

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on

Me të është edhe fotografi i njohur Endrit Mërtiri, ku përpos vizitës atje duket se dyshja do të realizojnë edhe një set fotografik bazuar në përshkrimin që ka nxjerrur ky i fundit.

Nuk dihet nëse imazhet do të realizohen për ndonjë kampanjë, apo kanë zgjedhur të bëjnë një set për portofolion e këngëtarit./Prive.al

? shooting in Barcelona ??

A post shared by Endrit Mërtiri? (@endritmertiri) on

Artikuj të ngjashëm