Kur do të publikohet dueti i Artit me Llunin?!

By

Të shtunën në Privé iu informuam se artistët e Pint, Art Abazi dhe Lluni ka gati klipin e tyre.

Mirëpo, tani kemi një datë publikimi. Dyshja kanë vendosur që ky projekt të publikohet këtë të shtunë me datë, 21 mars.

“Dora jote” është titulluar dueti i tyre, teksti i së cilës është shkruar nga Fifi dhe Lluni e ndërsa klipi ka vulën e ImagineFilms./Prive.al

Artikuj të ngjashëm