Pas nëntë muajsh zbulohet çka i tha Arta – Butrintit në vesh

By

“Phantom” ishte projekti që bëri bashkë Arta Nitajn dhe Butrint Imeri.

I fundit si këngëtar e para si protagoniste në videoklip. Nëntë muaj pas, mesa duket është kuptuar se çfarë mund t’i ketë thënë Arta – Butrintit.

Arta ka një mesazh që Butrinti ta publikojë më shpejt këngën “Kuku”.

Me humor, këngëtari ka deklaruar në Instagram se më në fund është kuptuar mesazhi i shumëpërfolur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm