Ardhja e yllit botëror e konfirmuar: Rita Ora vjen në Kosovë pa ASNJË CENT!

By

Kanë mbetur dhe pak ditë deri në shënimin e dekadës së parë të Pavarësisë së Kosovës. Kjo datë nuk mund të shënohet pa disa ngjarje madhështore.

Ajo që po merr vëmendje edhe ndërkombëtare për këtë ditë është këngëtarja Rita Ora e cila e ka konfirmuar ardhjen e saj në vendlindje.

Konfirmimin e bëri edhe zëvendëskryeministri i Kosovës, z. Behgjet Pacolli i cili ka zbuluar dhe një tjetër detaj.

Përmes një postimi të bërë në faqen e tij në Facebook, Pacolli ka zbuluar se Rita Ora nuk ka kërkuar asnjë cent për angazhimin e saj për 10 vjetor./Prive.al

Artikuj të ngjashëm