Më në fund! – Rihanna jep detaje rreth albumit të ri, zbulon bashkëpunimet

By

Rihanna ka folur për muzikën e re.

ansat e këngëtares 31 vjeçare kanë pritur disa vite për muzikë të re nga ajo dhe tani Rihanna dha disa detaje rreth albumit të saj të ardhshëm.

Rihanna tha për T Magazine se ajo është duke bërë një album ‘Reggae’ edhe pse nuk e di kur do të lëshohet dhe ende nuk ka një titull.

Këngëtarja poashtu konfirmoi se në album ka bashkëpunime me Lady Gaga dhe Drake.

Rihanna viteve të fundit, u fokusua në linjën e saj kozmetike që ishte dhe vazhdon të jetë jashtëzakonisht e suksesshme.

 

Artikuj të ngjashëm