Kujt po i dhuron lule Cozman?!

By

Tuna dhe Cozman janë duke qëndruar në Tiranë, pasiqë këngëtarja ka mbajtur mbrëmë një koncert atje.

Para pak minutash çifti kanë publikuar një fotografi së bashku ku Tuna dukej shumë elegante në veshjen e saj.

Ajo që bie në sy është një buqetë me lule në duart e Cozman.

Por duke pasur parasysh veshjen e tyre nuk dihet nëse çifti kanë bërë plan ndonjë darkë romantike apo janë të ftuar në ndonjë event./Prive.al

Artikuj të ngjashëm