BLERO E ZAIMINA, AFERË SEKRETE?! (FOTO)

By

Që nga ndarja me Teutën, Blero vazhdon të jetë protagonist i medias rozë. Së fundmi në një intervistë deklaroi se me Afrona Dikën ka qenë vetëm raport shoqëror.

Mirëpo mesa duket një femër e re ka hyrë në jetën e Blero-s dhe ajo është shumë e njohur për publikun.

Bëhet fjalë për Zaimina Vasjari, e cila së bashku me Blero në një ndejë private ku të ftuar ishin edhe shumë këngëtarë u panë mjaft afër me njëri-tjetrin.

Pavarësisht që kanë bashkëpunuar edhe më parë, afërsia e tyre nuk ishte kolegiale por kishte diçka më shumë.

Kështu konfirmuan për Prive.al burime shumë të afërta me këngëtarët./Prive.al

zaimina 5 zaimina blero 2 zaimina blero 3 zaimina blero 4

Artikuj të ngjashëm