Xhensila Myrtezaj rezervon një surprizë të madhe për fansat e saj këtë fundjavë

By

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Xhensila uroi të gjithë punëtorët për ditën e 1 Majit.

Por kjo nuk ishte arsyeja e vetme që këngëtarja ndau këtë video në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo gjithashtu njoftoi se ka një surprizë të bukur që ka rezervuar për të gjithë fansat e saj këtë fundjavë.

Dhe natyrisht cdo premtim që iu bën fansave dhe çdo gjë të bukur që ajo ndan ka të bëjë me muzikën.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm