Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të parë

By

Ashley Tisdale dhe burri i saj Christopher French e kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë dhe zgjodhën një emër shumë unik për të!

Aktorja 35-vjeçare zbuloi se vajza e saj e vogël – e quajtur Jupiter Iris French – lindi të martën (23 mars).

Ashley njoftoi lajmin e mahnitshëm me një foto bardh e zi me vajzën e saj.

Ajo zbuloi shtatzëninë e saj në shtator dhe një muaj më vonë, ajo tregoi se priste një vajzë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm