KU KA HUMBUR MARINA VJOLLCA?!

By

Prezantuesja simpatike Marina Vjollca  përmes veshjes ka treguar asetet e saja trupore por tani ato rroba kanë filluar të reduktohen. Nga minifundet dhe pantollonat e shkurtëra tashmë shohim një Marinë të mbulur kokë e këmbë.

E tillë duket edhe në fotografinë që ka publikuar sot me mbishkrimin ‘E humbur’.

Akoma nuk dihet pse kjo zgjedhje e Vjollcës për tu veshur në këtë mënyrë. A mos vallë po e ndalon dikush?! /Prive.al

64c13111c9d98fa6ac809a6f575ef985b7f7fbdd54c594daa0029ce9655f1646 bfe688181acf0ce64b74e21b5d00185d2e7db0df09001a116cfb463cffc52e8f cd3faae9619a23f0cd7fdb7387c11bd533f93eabc352b2b9367b25d876f2601f marina

Artikuj të ngjashëm