CAPITAL T  NUK E LË VETËM XHERDAN SHAQIRI!

By

Nuk ka shumë kohë që futbollisti Xherdan Shaqiri është bërë pjesë e ekipit të Interit.

Për këtë arsye ka ndërruar shoqëri dhe vendin që ka jetuar. Por nuk është për tu ankuar.

Miku i tij Capital T gjatë udhëtimit në Europë është ndalur edhe në Itali ku për disa ditë ka shoqëruar Shaqirin.

Gjatë fundjavës dyshja kanë shijuar jetën e natës e ndërsa tani ka publikuar një fotografi në një kafene./Prive.al

Artikuj të ngjashëm