Kënga e re nga Aida Doçi vjen më shpejt nga ç’pritej

By

Aida Doçi ka gati projektin e ri muzikor, dhe do të publikohet së shpejti.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ku ndau pak nga kënga e re.

“Aktor” titullohet projekti i ri muzikor, i cili do të publikohet të premten në platformën Youtube. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Aida Doçi (@aidadoci1)

 

Artikuj të ngjashëm