Ku e kaluan këtë të diel Blero, Afrona e Tara? (FOTO)

By

Ku e kaluat ju sot të dielën? Sepse Blero, Afrona dhe Tara, zgjodhën një vend goxha të bukur për të kaluar pasditen.

Ata nuk zgjodhën plazhin por pyllin e arinjve.

Kjo u bë e ditur përmes një fotografie të postuar në Instagramin e Bleros.

Treshja shihet në natyrë dhe prapa tyre qëndron një ari i cili sipas fotografisë e lumturoi Tarën.

Vajza e Bleros dhe Teuta Krasniqit duket e lumtur pranë këngëtarit dhe Afronës por edhe pranë ariut.

Artisti e përshkroi imazhin me dy zemra në formë emoji.

Nëse nuk e dini, Blero dhe Afrona do të martohen këtë vit dhe përgatitjet për dasmën veç kanë filluar./Prive.al

View this post on Instagram

❤️❤️😱

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Artikuj të ngjashëm