Reagon Seldi për dissin ndaj Ghetogeasyt! (Video)

By

Para pak minutash Getit i është bërë një dhuratë jo shumë e këndshme për ditëlindje.

Seldi ka publikuar një këngë me ofendime për reperin nga Prishtina, e përpos të sharave në të ai ka thënë: “Po vjen n’vend tem e po tregon kush është baba”.

Por kjo këngë qëndroi në internet për vetëm 30 minuta dhe më pastaj u fshi.

Arsyet e këtij dedikimi negativ ndaj liderit të Babastars akoma nuk dihen, por që vërshimi i komentuesëve në facebook-un e Seldit ishte i madh duke e kritikuar këngëtarin.

Por pas fshirjes nga YouTube ka reaguar edhe Seldi duke thënë që i është thyer passwordi i Facebook-ut dhe nuk ai nuk ka kënduar, e gjitha është montazh.

qalliu seldi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavarësisht që nuk gjendet më në youtube Prive.al ka ruajtur këtë video/Prive.al

https://youtu.be/XayREAK8Geo

Artikuj të ngjashëm