Ku do e festojë Adelina vitin e ri me burrin e saj?!

By

Ishte kryelajm me fejesën dhe martesën e befasishme duke bërë që sytë të kthehen drejt saj.

Vëmendja mediatike s’ka qenë kurrë më e madhe për Adelina Tahirin e cila kurorëzoi dashurinë me avokatin maqedonas Serjoza Markov.

E njohur për jetën e shtrenjtë, shumë prej jush mund të kenë pyetur se ku do ta festojë këngëtarja Vitin e Ri.

E duket se çifti e ka ndarë mendjen që ndërrimin e viteve ta presë në Vjenë të Austrisë, atje ku siç raportoi Prive, Tahiri do të zhvendoset për të jetuar.

2017-ta ka qenë i jashtëzakonshëm për çiftin me përplot udhëtime dhe kujtime që do mbahen mend gjatë. Urimi më i mirë do ishte që edhe 2018-ta të vazhdojë me të njejtin ritëm. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm