Adelina Tahiri lidhet LIVE pa grim: ‘Rrëmujë’ në Instagram

By

Këngëtarja Adelina Tahiri shpesh ka qarkulluar në portale e rrjete sociale me foto të ndryshme pa grim në tentim për të vënë në pah dallimet.

Mirëpo, kësaj rradhe përmes rrjeteve sociale, këngëtarja ka dëshmuar se këtë pjesë nuk e ka problem.

Ajo është lidhur mbrëmë dhe sot në mëngjes LIVE në Instagram ku ka bashkëbiseduar me fansat.

Komentet negative mbi dukjen e saj nuk kanë munguar por Adelina ka nënvizuar faktin se do t’i bllokojë të gjithë ata që komentojnë negativisht.

Ajo ka deklaruar se nuk i duket vetja e bukur por përgjithësisht i pëlqën. Më poshtë fotografitë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm