Shpat Kasapi ka gati bashkëpunimin e rradhës, sërish me një femër të njohur

By

Shpat Kasapit duket se I kanë hyrë shumë në qejf bashkëpunimet me gjininë e kundërt.

Viteve të fundit në varg, këngëtari ka sjellur disa duete me Lorin e Elona Lekajn dhe duket se këtë traditë do ta vazhdojë sërish.

Kjo për faktin se Kasapi bashkë me Ingrid Gjonin do ta sjellë projektin e rradhës i cili do publikohet shumë shpejt

Prive ka arritur të mësoj se dyshja kanë realizuar edhe videoklipin e këngës së tyre të përbashkët teksa gjithçka planifikohet të jetë e lançuar gjatë ditëve në vijim.

Artikuj të ngjashëm