Kthimi pas në kohë kur Don Arbas dhe Lyrical Son bënin… (VIDEO)

By

Don Arbas, vëllai i Arta Bajramit, ka rikujtuar kohën kur bënte muzikë me reperin Lyrical Son, bashkë në studio.

’rikthim me vëllanë tim’, ka shkruar Arbas në videon ku Festimi dëgjohet duke bërë rap.

Kujtojmë që të dy kanë punuar shumë bashkë  disa vite më parë por miqësia e tyre vazhdon të jetë e ngushtë edhe sot.

Më poshtë videoja./Prive.al

Artikuj të ngjashëm