Shpat Kasapi ndan një moment nga fejesa e tij

By

Shpat Kasap këtë vit e ka përmbyllur me shumë dashuri. Ai dhe partnerja i thanë njëri tjetrit “PO”, me datë 24 dhjetor.

Sot gjatë ditës, ai ndau edhe një moment nga fejesa e tyre, dhe patëm mundësi të shohim si dukej çifti në ditën e tyre më të veçantë.

Në anën tjetër, në media doli lajmi se këngëtari ishte kapur me dy qese me lëndë narkotike të llojit kokainë.

Në një prononcim për Prive, ai tha se kjo ishte shpifje dhe propagandë politike. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm