Për herë të parë, Tayna prezanton prindërit (FOTO)

By

Rep-artistja Tayna na ka njoftuar me prindërit e saj, për herë të parë.

Ajo postoi një foto në instastory nga darka me  nënën dhe babanë.

’Darkë me mamin dhe babin’, shkroi Tayna.

Kujtojmë që kënga e saj e fundit është ‘Doruntina’ e cila po merr klikime të shumta në youtube.

Tayna u bë e njohur me ‘Columbiana’ në duet me Don Phenom./Prive.al

Artikuj të ngjashëm