Selena Gomez thyen rrjetin me fotografitë e paedituara e veshur në bikini

By

Selena Gomez po i bën bisht trendit dhe u tha jo editimit të fotografive në bikini.

Për fotosesionin e saj të fundit për reklamimin e bikinive, Gomez paraqitet e gjitha pa Photoshop.

Duke ndatë fotografitë në llogarinë e saj në Instagram ajo shkruan: “Jam shumë mirënjohëse për mundësinë të festoj për arritjet e mikes sime. Ajo çfarë më pëlqen më shumë për këtë brend është se i feston gratë që i duan trupat e tyre pa asnjë kusht”.

Më poshtë fotografitë që ajo ka ndarë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm