Nuk duhet ta humbisni këtë version të këngës “Don’t Start Now”

By

Kënga “Don’t Start Now” e Dua Lipës ishte ajo këngë që hapi “epokën e re” të artistes.

Pas një pauze në rrjete sociale, ajo u rikthye me këtë këngë dhe që padyshim u prit shumë mirë nga ndjekësit dhe fansat e artistes.

Kurse, sot ajo publikoi një version të “zgjatur” të kësaj kënge e cila është realizuar edhe vizualisht, për të gjithë fansat e artistes dhe këngës.

Ndiqni këtë version në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm