Nesër ‘Ti nuk je’ për Albanën

By

Këngëtarja Albana Bilalli nesër publikon videoklipin e saj më të ri.

Kënga është punuar nga vetë ajo në muzikë e tekst e ndërsa është orkestruar nga HomeBaseSound.

Projekti mban emrin ‘Ti nuk je’ dhe në klip ka punuar produksioni Entermedia./Prive.al

Artikuj të ngjashëm