Adri dhe Iliriana vijnë plot ritëm në këngën e re

By

Adri dhe Iliriana kanë lansuar projektin e ri muzikor.

‘Falem’ është lansuar me videoklip në platformën Youtube.

Ndiqeni të plotë më poshtë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm