Kur Gent Fatali reciton këngën ‘Kesh kesh’ të Dhuratës (VIDEO)

By

Reperi Gent Fatali ishte sot i ftuar në emisionin Wazzup të Klan Kosova me Enur Pakashticën.

Ai shpalosi detajet e projektit të ri ‘Sa jena t’ri’ të cilin e publikoi para pak ditësh teksa në një pjesë të caktuar edhe interpretoi projekte të tij në versionin akustik.

Por, pjesa më interesante ishte ripërpunimi i këngës ‘Kesh kesh’ të koleges së tij nga Max Production, Dhurata Dora!

Genti e recitoi në mënyrën e tij këtë projekt, pjesë të tekstit të të cilit ka shkruar edhe vetë dhe në fund, ato që pasuan ishin të qeshurat.

Ndiqni të plotë këtë version të ‘Kesh kesh’ më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm